10 tipov na štýlový loungewear

Štýlový loungewear

Ako byť štýlová aj vo voľnom čase?

Z vlastnej praxe vieme, že loungewear je pre mnohé z nás pozabudnutou časťou šatníka.

Klientky Style Me Today nás často žiadajú o tipy kde zohnať (prípadne ako nosiť) kvalitné a moderné ležérne oblečenie, a preto sme sa rozhodli venovať sa tejto téme a uverejniť niekoľko doporučení a ukážok z našich obľúbených online obchodov. 

Ak sa ani vám nechce často premýšľať čo si obliecť na oddychové, cestovateľské a voľnočasové aktivity, zvoľte možnosť loungewear uniformy. Čo máme presne na mysli? Naša formulka znie: voľné, pohodlné oblečenie väčšinou v sete, ktoré si zaobstaráme za špecifickým účelom s cieľom maximálneho komfortu a štýlu.

Aj keď v našich končinách je loungewear prednostne zaužívaný na domáci oddych, v posledných rokoch sa stal populárnym trendom, ktorý si fashionisti obliekajú aj na módne prehliadky. Pevne veríme, že so správnym výberom materiálov a strihu si získa aj vaše srdcia ako pohodlná módna alternatíva a to nielen na domáce nosenie.

Štýlová aj v domácnosti 

Načo si odkladať staré fľakaté tričká a rozťahané gate, keď si na domáce nosenie môžete zaobstarať moderné sety či šaty županového strihu v obľúbených materiáloch? Skúste to a uvidíte, že v týchto vychytávkach sa nebudete hanbiť privítať ani nových susedov, či návštevu. Tieto šaty županového strihu od značky Sleeper, nájdete napr. na Net-A-Porter.

Pyžamový set nielen do spálne

Ľahké, vzdušné pyžamká z jemných materiálov sú pre každú modernú ženu absolútna nutnosť. Nielenže sú sexy v spálni ale aj na večerné príležitosti, keď chcete byť ultra pohodlná. Dajú sa krásne skombinovať s remienkovými sandálkami a chic outfit je na svete. Taktiež sme fanúšičkami maskulínnych pyžamových setov z ľanu, ktoré môžu mať v lete každodenné využitie aj na von. Tieto krásne loungové pyžamká sú taktiež od ukrainskej značky Sleeper a nájdete ich na ich stránke alebo na Net-a-Porter.

Pohodlné cestovanie

Často vidíme paparazzi zábery svetových celebrít priamo na letiskách oblečené v teplákových súpravách či legínach. Z vlastnej skúsenosti vieme, že je to to najpohodlnejšie, čo sa oplatí do lietadla obliecť. Aj keď sa niektoré z vás nemusia s tým ihneď stotožniť, vyskúšajte a uvídite, že v porovnaní s tradičnými jeansami bude voľné dýchanie, trávenie a pohodlie zaručené. Prihliadajte na kvalitu materiálu, voľnosť strihu a nadčasovosť. 

Chladné víkendy

Ak milujete kašmír tak ako my, určite investujte do súpravy z tohto prírodného materiálu. Nielenže úžasne zohreje a je menej potivý ako vlna alebo syntentické materiály, ale je aj jemný na dotyk a minimálne alergénny. Nekrčí sa, nezbehne sa (pri dodržaní čistiacich postupov) a vyzerá dokonale. Voľné kašmírové sety sú preto na zimnú sezónu našimi favoritmi. Skúste mrknúť obchod ARKET alebo aj ZARA Home.

A vidíte, aj ležérnosť môže byť štýlová, keď to máme vopred dobre premyslené. Pre pomoc s nákupom nás neváhajte kontaktovať. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.