O nás

Style Me Team

Team Style Me Today tvorí Martina Himi a Yarka Švaleková. Móda a štýl je pre nás forma osobného vyjadrenia, postoja k životu a rešpektu. Veríme, že oblečenie má jedinečnú silu transformovať - či už je to nálada v bežný deň, profesionálne zaradenie, komunita v ktorej žijeme, alebo život ako taký.

Ako to všetko začalo?

To, čo  bolo vždy našou silnou osobnou vášňou, postupne vyústilo do profesionálnej kariéry. Náš nepretržitý a dlhotrvajúci záujem o módu, ktorý sme prehĺbili štúdiom na vysokej škole Fashion Institute of Technology v New Yorku, vyústil do založenia poradenskej služby StyleMeToday.

Čo je naším cieľom?

Od kompletného imidžového poradenstva, cez osobné nakupovanie až po organizáciu šatníkov, chceme našimi službami  zjednodušiť život dámam a pánom, ktorým na ich imidži záleží, no z rôznych dôvodov sa nestíhajú módnym záležitostiam dostatočne venovať.

 

Veríme, že oblečenie je dôležitý osobnostný prvok, a našim cieľom je, aby prirodzene vystihovalo to najpozitívnejšie v každom z našich klientov. Naša filozofia je radšej menší, starostlivo volený šatník s kvalitnými kúskami, ako veľký, neefektívny, preplnený rýchlou módou. Sme presvedčené, že služby v tejto oblasti nemajú byť dostupné len celebritám, ale každému, kto rád prijme užitočné rady a pomoc pri riešení otázky čo a ako si obliecť.