O mne

Móda a štýl je pre mňa forma osobného vyjadrenia, postoja k životu a rešpektu. Verím, že oblečenie má jedinečnú silu transformovať - či už je to nálada v bežný deň, profesionálne zaradenie, komunita v ktorej žijeme, alebo život ako taký.

Ako to všetko začalo?

To, čo bolo vždy silnou osobnou vášňou, postupne vyústilo do profesionálnej kariéry. Po mnohých rokoch na poste CEO pre značky Himi’s jeans, Kenvelo a Diva prevládol nepretržitý a dlhotrvajúci záujem o módu štúdiom na Fashion Institute of Technology v New Yorku. Roky skúseností a dodatočné vzdelanie vyústili do založenia poradenskej služby StyleMeToday.

Čo je mojím cieľom?

Predovštkým zjednodušiť život dámam a pánom, ktorým na ich imidži záleží, no z rôznych dôvodov sa nestíhajú módnym záležitostiam dostatočne venovať.

Verím, že oblečenie je dôležitý osobnostný prvok, a mojím cieľom je, aby prirodzene vystihovalo to najpozitívnejšie v každom z klientov. Mojou filozofiou je radšej menší, starostlivo volený šatník s vhodnými kúskami, ako veľký, neefektívny, preplnený rýchlou módou. Som presvedčená, že služby v tejto oblasti nemajú byť dostupné len celebritám, ale každému, kto rád prijme užitočné rady a pomoc pri riešení otázky čo a ako si obliecť.