Pripravte sa na Black Friday!

BLACK FRIDAY SO STYLE ME TODAY

Už sa to dostalo aj k nám. Ošiaľ novembrových výpredajov na víkend po Thanksgiving  neobchádza ani Európu. Keďže zrovna nedoporučujeme pachtiť sa po kamenných obchodoch a obchodných centrách (sú predsa aj lepšie víkendové aktivity), pripravili sme pre vás výber kúskov z našich v súčasnosti najobľúbenejších ONLINE zdrojov – ako sú napr. ARKET&OTHER STORIES, NET-A-PORTER, FARFETCH, kde sa zľavy cez BLACK FRIDAY a následný CYBER WEEK určite objavia. Naplňte si preto wish listy alebo košíky, a keď udrie víkend, v pohodlí domova nakupujte so zľavou!

ARKET

Milujeme ARKET! Nielen my, ale aj naše klientky si nevedia vynachváliť oblečenie z ARKETU a to vďaka minimalistickému štýlu, nenútenému designu, kvalitnému prevedeniu, dobrým materiálom, a v neposlednej rade priaznivým cenám. Je to ideálna destinácia na zostavenie a dopĺňanie kapsulovej kolekcie a obnovu šatníka.

 

& OTHER STORIES 

Obchod s úžasným výberom basic oblečenia, trendy kúskov s modernými strihmi a zaujímavými detailami za priateľské ceny.  Určite stojí za povšimnutie.

 

NET-A-PORTER

Luxusný eshop Net-A-Porter určite nemusíme predstavovať. Je to tá najlepšia zastávka pre designer fashion, a to najmä v čase výpredajov. Naplňte si wish listy, a keď začne Cyber Week, nakupujte kvalitu za zvýhodnené ceny.

FARFETCH

Množstvo butikov pod jednou strechou. Na FARFETCHi nájdete astronomický výber kolekcií a kúskov z celého sveta. Ich výpredaje sú legendárne, zľavy sa pohybujú až do 70%. Do wishlistu si môžete vložiť až 100 obľúbených kúskov a počas výpredajov premyslene investovať.

 

A keby ste sa náhodou v tom veľkom onlinovom výbere strácali a potrebujete s nákupmi alebo updatom šatníka pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.