Recenzie

“Popri starostlivosti o rodinu a riadiacej pozícii v práci nemám veľa času na sledovanie módnych trendov, aj keď ma móda baví. Preto mi vyhovuje, že mi StyleMeToday každú sezónu vypracuje tipy na nové nákupy, ktoré sú individuálne prispôsobené pre mňa. Dopĺňam si šatník s prefesionálnou pomocou iba kúskami, ktoré sa dajú ľahko kombinovať s ostatnými a perfektne mi sedia. Okrem toho vyhovujú môjmu životnému štýlu a rozpočtu, takže ich naozaj často a rada nosím.

Jana

“Jarka a Martina spravili revíziu môjho šatníka, doplnkov aj topánok. Ja som sa na to nevedela roky odhodlať 🙂 Bolo mi ľúto veci vyhadzovať. Do koša však išli iba naozaj obnosené kúsky. Tie, ktoré mi nepristali, ale boli stále kvalitné, určili na darovanie mojim blízkym alebo priateľkám. V šatníku mi teda zostali iba veci, ktoré mi dokonale sedia a farebne pristanú. Zároveň mi ukázali ako z nich ľahko tvoriť rôzne outfity.”

Lenka

“Využívam službu osobného nakupovania. Rád chodím pekne oblečený, ale nebaví ma nakupovanie. Veľa času mi šetrí, keď mi zo StyleMeToday pošlú návrh na nové sezónne doplnenie môjho šatníka, ja si vyberiem, Jarka s Martinou veci kúpia, donesú, poradia mi pri skúšaní a vrátia alebo vymenia, čo treba. “

Matej

“So StyleMeToday spolupracujem dlhodobo. Predtým som si nevedela vôbec vybrať čo na seba a kupovala som to, čo som videla vo výkladoch na figurínach. Evidujú všetky nákupy a majú vlastne môj šatník v elektronickej podobe. Operatívne poradia s vytvorením outfitu na akúkoľvek príležitosť, dokonca pošlú zoznam vecí a ich kombinácie, keď idem na služobnú cestu alebo dovolenku. Prestala som sa sama starať o svoj šatník a  odvtedy sa mi oblieka oveľa ľahšie, nemusím sama nakupovať a dostávam množstvo komplimentov. Šetrím množstvo času a hlavne peňazí, pretože sa vyhýbam impulzívnym nákupom nepotrebných vecí.”

Michaela

“Jarka a Martina mi zvýšili sebavedomie, keď mi počas tehotenstva dokázali kúpiť moderné materské oblečenie. Počas materskej dovolenky zase dohliadli na to, aby som aj naďalej nosila trendy, štýlové, ale zároveň pohodlné a praktické oblečenie. Už sa teším, keď budeme pripravovať kapsulovú kolekciu, v ktorej sa vrátim do práce.”

Zuzana

“Na StyleMeToday som sa obrátila, keď som potrebovala kúpiť večerné šaty na ples. Poslali mi návrhy s ohľadom na moje požiadavky, ale s ich odporučením. Objednali sme dvoje šaty, aby sme mali alternatívy – jedny sa nám veľmi páčili, farba, strih a materiál boli dokonalé. Nesedeli však perfektne. Dámy zabezpečili úpravu u krajčírky a zároveň navrhli topánky, kabelku, doplnky, účes aj make-up. Celkový dojem bol na jednotku, cítila som sa skvele a najväčším potešením boli komolimenty od manžela.”

Renata