Ako nakupovať vo výpredajoch

Ako sa orientovať vo výpredajoch

Dvakrát do roka nastáva moment, na ktorý ako profesionálne shopperky netrpezlivo čakáme. Nie je to slávny Fashion Week, dychtivo očakávaný milovníkmi módy po celom svete, ale fantastické sezónne výpredaje, ktoré sú z veľkej časti alfou a omegou našich služieb. Práve počas sezónnych výpredajov dokážeme totiž našim klientom zohnať módne vychytávky a obnoviť šatníky za čo najnižšie ceny. V tomto príspevku preto poskytneme tipy ako sa zorientovať v online výpredajoch, aby sa to darilo aj Vám.

Nakupuj vo výpredajoch ako insider

Poučené dlhoročnými skúsenosťami vieme, že tajomstvo spokojnosti s výpredajovými nákupmi spočíva v dôslednej príprave vopred. Nestačí mať len dobre zmapované prostredie obchodov a netrpezlivo čakať na zľavy. Radšej vyskúšajte tento postup:

  1. Nakupujte výhradne online. Výhody voči kamenným obchodom sú neprekonateľné – od vyskúšania si oblečenia v pohodlí domova, cez dlhšiu dobu možnosti vrátenia tovaru, až po výrazne širšiu ponuku. Online nakupovanie sa nám osvedčilo ako najefektívnejšie.
  2. Začnite registráciou (vytvorením profilu) a prihlásením sa na odoberanie newslettra vo vašich obľúbených eshopoch. Newslettre sú výborným a pravidelným zdrojom informácií o módnych novinkách, inšpiráciách, stylingu ale aj príležitostných či sezónnych zľavách.
  3. Po registrácií získate možnosť ukladať si vyhliadnuté kúsky do “wish listu” – zoznamu želaní. Wish list je úžasný pomocník pri plánovaní nákupov. Nielenže poskytne ucelený prehľad o potenciálnej kúpe a pridá čas na porozmýšľanie o vhodnom stylingu, ale zabráni aj impulzívnym a nepremysleným rozhodnutiam. Zároveň ho dokážete priebežne aktualizovať, ak sa vám niektoré veci po čase prestanú páčiť alebo vás osloví niečo iné.
  4. Väčšina eshopov má vernostné programy, ktoré zaregistrovaným zákazníkom prinášajú množstvo výhod, ako napr. doprava a vratky zadarmo, príležitostné zľavy, alebo bodový systém podľa množstva nákupov. Najexkluzívnejšie výpredaje ako napríklad VIP zľavy, Flash Sales, Preview Sales sú ponúkané v predstihu len zákazníkom, ktorí v danom eshope pravidelne nakupujú. Verte nám, mať právo prvej voľby je vo výpredajoch na nezaplatenie.

Aj vďaka tejto jednoduchej taktike dokážeme zohnať pre našich klientov luxusné kúsky za neuveriteľné ceny. Dúfame, že sa našimi tipmi inšpirujete a odteraz budete nakupovať ako profíčka.

Výpredaje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.