Street style inspo z NY Fashion Week

Módna inšpirácia priamo z New Yorských ulíc

Inspiruj sa outfitmi z NY Fashion Weeku

Fashion week nám niekoľko krát do roka prinesie tie najodvážnejšie trendy priamo z ulíc. Pre samotných designerov ale aj mnohých hobby fashionistov sú protagonisti street style dôležitou inšpiráciou k tvorbe, štýlu obliekania, a trendom ako takým. Fotení na uliciach miest , kde sa koná fashion week sú zväčša módni influenceri, fashion redaktorky, off-duty modelky a celkovo insiders zo sveta módy, ktorí majú prístup k tým najfamóznejším kúskom priamo od designerov a módnych značiek. A preto ich street style outfity sú pre nás fantastickým podnetom, ktorý istotne udáva, čo sa je in a čo sa bude nosiť najbližšie sezóny. Mrk na náš výber z nášho obľúbeného NYC a ak ťa niečo zaujme, napr. kúsok, ktorý sa márne snažíš zohnať, neváhaj nás kontaktovať,

Biela a bezova mimoriadne trenduje túto sezónu a dúfajme, že vydrží ešte niekoľko. Totálne ozvieži a dodá nádej na svetlejšie dni, po čom momentálne túžime.
ICE ICE TEDDY…Obľúbený teddy coat v bielej slonovine? Určite! Sme presvedčené, že po hnedom teddy, ICE TEDDY bude ďalším kožuchovým hitom.
Flitrované všetko sem s tým! Buď odvážna a vyskúšaj netradičný styling flitrovaných šiat, napr. s kovbojkami alebo rolákom a maskulínnym sakom. Poniektorí asi nepochopia, ale my čo chápeme, ostaneme v úžase:)
Prešívané bundičky vidíme hlavne na mužoch (a nie je ich málo), ale tieto prevedenia prešívky sú o niečom inom, keďže unikátny strih a farba spravia svoje. Trochu chatový štýl alebo cool?
Obliecť sa farebne sa neodváži mnoho z nás, ale tieto odtiene modrej celkom prekvapia v záplave poväčšine šedého sveta.
Klasické strihy v neutrálnych farbách. Vyskúšaj toto kombo oversized a hneď dostaneš šmrnc fashionistky.
Overal sa môže zdať ako jednoduchá záležitosť, no treba ho vedieť nosiť. Chce to premyslenú kombináciu s doplnkami, moc to nekomplikovať, keďže one-piece je sám o sebe statement.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.