Spoločenské šaty pre Leu

Každý obrázok je link do on-line obchodu, takže klikom sa dostaneš k viacerým fotkám (niekde sú aj videá) a popisu vrátane ceny.

Vyberala som aj drahšie kúsky, lebo si myslím, že by si ich mohla nosiť opakovane aj na iné spoločenské príležitosti (svadby, oslavy a pod.), takže by sa investícia oplatila. Tým, že sú to šaty jednoduché a elegantné strihom, zostanú nadčasové a vždy aktuálne. Z tohoto dôvodu som aj za midi dĺžku (mali by väčšie využitie), pretože protokol na plesoch už nemá podmienku šiat po zem (okrem plesu v Opere 🙂 Tebe budú každé midi šaty, ktoré má modelka do polovice lýtok ešte o 15 cm dlhšie, lebo modelky sú vyššie. Tak by si mala takú “chanellovskú” dĺžku pár centimetrov nad členky, ktorú nosia hlavne francúzsky. Tie šaty, ktoré majú modelky po zem, by sme pre Teba skracovali.

Každé zo šiat nižšie majú momentálne v Tvojej veľkosti. Na niektoré by mi mala do pondelka ešte platiť aj extra 25% zľava okrem tej, ktorú vidíš (napísala som Ti do poznámok).

Dôležitý bude celkový styling na ples – topánky, kabelka, šperky/bižutéria, účes a make-up. To by sme doladili podľa toho, ktoré šaty vyberieš a sadnú Ti.

Ja navrhujem vybrať a objednať kľudne aj troje šaty a po vyskúšaní nechať jedny, ktoré budú najlepšie.