Zaslúžite si krásne šaty!

Rok 2020 môžem volať všetko iné, iba nie štandardný. Niekoho pandémia obmedzila viac, niekoho menej. Mnohé z nás si našli v celej situácii pozitíva, ale niektorým sa to ani napriek obrovskej snahe nemohlo podariť. V každom prípade sme boli nútené zmeniť svoje zvyky a oveľa viac myslieť na ostatných. Jarná karanténa preverila našu schopnosť popri práci zároveň aj učiť deti, starať sa o plnú domácnosť, zastúpiť trénerku, kaderníčku, psychologičku. S prestávkami sme sa až doteraz týchto funkcií nezbavili. Staráme a obávame sa o svojich blízkych, priateľov, kolegov, susedov. 

Rok sa končí, blížia sa Vianoce a s nimi prichádzajú myšlienky na darčeky. Tento rok si v prvom rade doprajte darček pre seba. Zaslúžite si ho. Zaslúžite si krásne šaty! Šaty hodné ženy – hrdinky. 

Nepodľahnite však pocitu rozmarnosti a zachovajte pekne chladnú hlavu. Aj pri výbere vlastnej odmeny treba myslieť na pár zásad, aby ste sa v eufórii vyhli nákupu veci, na ktorú sa budete v skrini iba pozerať 🙂

Dôležitý je materiál – siahnite po hodvábe, saténe, zamate, krajke, či koži. Na mimoriadnu príležitosť, ako Vianočné sviatky, ich skombinujte s výnimočnými topánkami. Metalické farby, aplikácie, kamene, pierka – to všetko sa ráta. Nebojte sa celkový dojem umocniť výraznejšou bižutériou alebo šperkami. Čerešničkou na dokonalom outfite je harmonický lak na nechtoch a tiene na očiach. Blúzka je vhodnou alternatívou šiat pre tie ženy, ktoré majú radšej nohavicové outfity.

Naschvál som pri materiáloch opomenula flitre a metalické odlesky. Múdre je totiž vybrať si neutrálnejšie šaty, ktoré sa dajú doplnkami prispôsobiť aj inej ako slávnostnej príležitosti a možete ich nosiť častejšie. Keď si k takým šatám obujete hladké čižmy alebo lodičky a vezmete jednoduchú tašku, vytvoríte denný outfit, v ktorom zažiarite. 

Prajem každej jednej z vás, aby ste bola nielen na Vianoce zdravá, pokojná a krásna!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.