#SOMDOMA Komfortne a pekne zároveň

Kto by toto čakal? Skoro každá žena sa v polovici marca nedobrovoľne zo dňa na deň stala učiteľkou, pekárkou, psychologičkou, trénerkou, kozmetičkou, kaderníčkou, pedikérkou a zásobovačkou svojej izolovanej domácnosti na dobu neurčitú.

Móda išla načas bokom. Ale aj keď nás nikto nevidí, zaslúžime si byť stále pekné. Hlavne samé pre seba. A nevadí, že to nebude dononale elegantný sexi outfit.

Víťazným kúskom v momentálnom rebríčku popularity sú totiž jednoznačne tepláky. Pre svoje klientky sa snažím vybrať také, aby poslúžili rovnako dobre na nosenie doma aj vonku, či už vybaviť nákupy alebo zájsť na prechádzku.

Ako kombinovať?

  • Tepláky kombinujte s takisto voľnejšími topmi na dosiahnutie celkového ležérneho looku. Pri voľných a oversized strihoch vyberajte svoju štandardnú veľkosť, nie väčšiu. Zámer je dobre vyzerajúci komfort, nie dojem ženy stratenej vo vlastnom oblečení 🙂

Farby

  • Siahnite po pastelových alebo žiarivých farbách a vytvorte tak pestrý outfit hodný jarnej sezóny. 
  • Stále sú moderné celé teplákové súpravy. Aj monochromaticý outfit má svoj efekt, ale čím odvážnejšia ste, tým výraznejší vzor alebo farbu kompletu môžete zvoliť. 

Vzory

  • Najtrendovejším vzorom je batik, je jedno či na ponožkách alebo teplákoch či mikine.

Doplnky

  • Nezabúdajte, že aj spodné prádlo sa ráta a pohodlnosť nevylučuje príťažlivosť. Funkčné materiály môžu byť stále zvodné pri štýlovom strihu podprsenky, nohavičiek alebo body.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.