Plánovanie outfitov

Naplanuj si oblecenie vopred

Skúsila si si už niekedy naplánovať outfity VOPRED na celý týždeň? Ak áno, tak vieš koľko času (a prezliekania) ti to ráno ušetrí, no a ak nie, tak silno odporúčame to vyskúšať. Nielenže sa mentálne nachystáš na to čo ťa v týždni čaká, či už je to pracovné stretnutie, služobná cesta, prednáška alebo vybavovačky po úradoch, ale keď si outfity aj vopred nachystáš, budeš efektívne zorganizovaná a mať o starosť menej. Je to presne to isté, ako keď sa balíš na cestu alebo dovolenku, kedy je tiež veľmi praktické premyslieť si outfity na každý deň a príležitosť.

Ako na to? Začni si dni vizualizovať a riaď sa samozrejme počasím a tvojím kalendárom.  Nedeľa večer je ten najvhodnejší čas. Buď si kombinácie poznač niekde po poznámok alebo emailu, alternatívne si kúsky vyskúšaj pred zrkadlom a nafoť do telefónu. Je to len otázka zvyku, tak ako napr. cvičenie – keď raz prestaneš, budú ti tie úžasné benefity chýbať.

Snáď aj naša vizualizácia ťa bude motivovať.

Ak sa ti niektorá z vecí na týchto ukážkach páči, stačí kliknúť na symbol + a preklikneš sa priamo do eshopu.

Planovanie outfitov

Ak hľadáš ďalšie praktické rady ohľadne stylingu, kombinácií, alebo oživenia šatníka, objednaj si konzultáciu so Style Me Today.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.