NÁVRH NA DOPLNENIE ŠATNÍKA PRE OLÍVIU B.

KNITWEAR

výber prispôsobený Vašim nohaviciam a kreatívnemu štýlu, na ktorom sme sa zhodli. Každý kúsok zaujme originálnym detailom. Odporúčam vybrať aspoň jeden farebný a jeden neutrálny.


TOPS & BLOUSES

blúzky, ktoré sú mimoriadne strihom a sexi, ale aj dramatickejšie a na denné nosenie. Topy vhodné nosiť samostatne alebo pod sako, kardigan alebo priesvitný sveter. Odporúčam vybrať jednu blúzku a jeden hladký top.


JACKETS & COATS

pôvodne som navrhovala do Vašeho šatníka doplniť kabát, ale pri tvorbe tohoto návrhu mi zapadá aj sako. Máme tu veľmi zaujímavé topy, na ktoré by sa pre zaslúžený efekt vyslovene hodilo statement sako alebo kabátik. Preto navrhujem vybrať aspoň jedno sako alebo krátky kabátik. Sako je univerzálnejšie, pretože ho využijete počas celého roka.


SKIRTS

rovnako sa mi prirodzene hodí aj sukňa, tak som Vám nejaké vybrala tiež. Ponechám na Vaše rozhodnutie, či ju do šatníka doplníte a rozšírite skupinu existujúcich bottoms pre viac možností outfitov.


EARRINGS

navrhovala by som vybrať niektorý zo setov, pretože umožní mnoho originálnych kombinácií.


HAIR ACCESSORIES

voľbu nechám na Vás.


BAGS

do celkového štýlu sa mi hodí moderná kabelka v retro tvare. Zvolila som čiernu, aby są hodila k Vaším vysokým aj členkovým čižmám. Vybrala som praktickú dennú veľkosť s detailami tak, aby sa dala nosiť aj večer. Jednu by som určite vybrala.


EYE GLASSES

farba rámov je opäť taká, aby bola ľahko kombinovateľná s oblečením, ktoré prevláda farbami.