Tenisky pre lepší život

Tenisky - jarná móda

Moderné tenisky sú nevyhnutnosťou v šatníku každej ženy. Dnes už neplatí, že v teniskách len športujeme, dnes platí, že v teniskách žijeme. Hodia sa snáď ku všetkému v čom každodenne existujeme, či už k jeansom, nohaviciam, sukniam, šatám, alebo kostýmom.

Sú náš neodmysliteľný spoločník na uponáhľané dni, kedy sa musíme rýchlo pohybovať, vybavovať, premiestňovať, na dni, keď nepotrebujeme nikoho ohurovať. Nebojte sa, na opätky sme nezanevreli, tie sú stále v hre, no väčšinou pre nás už len na určité spoločenské príležitosti a výnimočné dni.

Golden Goose Deluxe Brand White Star Sneakers

V našom výbere nájdeš aj drahšie kúsky, ako napr. Golden Goose Deluxe Brand, Common Projects, Zadig & Voltaire, no moderné sú aj mainstreamovejšie značky ako Adidas a Vans. Z vlastnej skúsenosti doporučujeme investovať do kvalitnejších, dobre vypracovaných kožených tenisiek s hrubšou podrážkou, alebo súčasne najtrendovejších tkzv. “dad or ugly sneakers”, ktoré sú mega pohodlné. Veríme, že si na ne ľahko zvykneš a budú dôležitou súčasťou tvoojho topánkového portfólia.

Tenisky Golden Goose Vans

Vyberáme pre teba

Stačí kliknúť na symbol + a preklikneš sa priamo do eshopu.

Golden Goose s kabelkou Chanel

Štýlové fashion tenisky