KAPSULOVÁ MINI KOLEKCIA – PARISIAN STYLE

Obliekať sa ako parížanky nie je extrémne náročné. Ich štýl je ležérny, klasický a cool. Dôležité je nájsť správnu rovnováhu medzi tým ako vyzerať upravene a nenútene. V každom prípade nie sú posadnuté nosením krikľavých farieb, extravagantných kúskov alebo viditeľných veľkých nápisov. 

Parížanky zvyčajne nakupujú menej, pretože skutočne kladú dôraz na kvalitu oblečenia pred kvantitou. Materiál je kľúčový a všestrannosť priorita. Treba zainvestovať do vecí, ktoré je možné nosiť často a ľahko kombinovať s inými, bez ohľadu na všetky nové  trendy. 

V mojom návrhu mini kapsulovej kolekcie nájdete 12 štýlových kúskov, ktoré sú kvalitné, nadčasové, moderné a úžasne variabilné. Pre inšpiráciu som z nich vytvorila 7 základných outfitov, na ktoré môžete ľahko nadviazať a ďalej vytvárať svoje vlastné.

Náhľad prvých 3 outfitov nájdete nižšie. Kliknutím na ‚+‘ prejdete priamo do on-line obchodu, kde môžete každú vec aj jednoducho kúpiť.Look Book s obsahom tejto mini kolekcie a inšpiráciou outfitov na 7 dní s možnosťou praktického priameho nákupu kliknutím na jednotlivé kúsky nájdete tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.