KAPSULOVÁ MINI KOLEKCIA na VOĽNÝ ČAS

Lockdown povýšil voľnočasové oblečenie na takmer každodenné oblečenie. Aj v ňom je však možné vyzerať a zároveň sa cítiť skvele. 

Po bohatých skúsenostiach s klientkami odporúčam využiť koncept kapsulovej kolekcie. Je najpraktickejším riešením častej dilemy “čo vybrať zo skrine”. Obsahuje kvalitné a vzájomne kombinovateľné veci, po ktorých vždy siahnete s radosťou. Som zástancom rozvážneho nakupovania s jasným plánom, kde je okrem estetiky dôležitý aj individuálny pomer cena/kvalita. Čím viac a dlhšie je vec možné nosiť, tým viac sa vypláca vyššia investícia do nej. Cieľom nie je kupovať lacné veci, ktoré treba často nahrádzať novými.

V mojom návrhu mini kapsulovej kolekcie nájdete 12 štýlových kúskov z príjemných materiálov, ktoré sú zároveň krásne vypracované a vytvárajú atraktívne a moderné outfity – a to všetko pri zachovaní funkčnosti. Pre inšpiráciu som z nich vytvorila 7 základných outfitov, na ktoré môžete ľahko nadviazať a ďalej vytvárať svoje vlastné.

Náhľad prvých 3 outfitov nájdete nižšie. Kliknutím na ‚+‘ prejdete priamo do on-line obchodu, kde môžete každú vec aj jednoducho kúpiť.

Look Book s obsahom tejto mini kolekcie a inšpiráciou outfitov na 7 dní s možnosťou praktického priameho nákupu kliknutím na jednotlivé kúsky nájdete tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.