Kapsulová kolekcia pre Pavla E.

Nižšie je výber alternatív v jednotlivých kategóriách. Každú vec som vyberala individuálne tak, aby Ti sedela strihom, materiálom, vzorom a zároveň zodpovedala štýlom. V čase výberu bola vždy skladom Tvoja veľkosť. Kliknutím na obrázok prejdeš priamo do on-line obchodu, kde si môžeš pozrieť všetky detaily vrátane ceny. Od značky Zadig&Voltaire, ktorá sa mi pre Teba veľmi páči, som vyberala len kúsky so zľavou. Aj ich styling outfitov na stránke vcelku zodpovedá mojej predstave o štýle, ktorý by Ti svedčil. Ostatné značky majú hlavne dobré strihy a detaily, vcelku sú sofistikovane cool.

Kategóriu doplnkov som nateraz vynechala, lebo ju chcem pridať podľa toho, ktoré kúsky vyberieme.

TRIČKÁ

Vyber aspoň dve-tri tričká. Každé inej farby – tmavšie a bledšie, aj vzorované. Je tu aj dlhý rukáv, lebo je celkom cool nosiť také tričko s krátkymi nohavicami.

POLO TRIČKÁ

Mienené ako súčasť pracovného šatníka hlavne v kombinácii s chino nohavicami, ale v lete aj so šortkami. Tiež by som vybrala aspoň dve, jedno bledé a druhé tmavé.

KOŠELE

Vybrala som slim fit košele tmavých farieb, ktoré Ti chýbajú. Zároveň som pridala aj nejaké v bledších farbách, lebo majú lepší strih, dĺžku, materiály a goliere než tie, ktoré máš teraz v šatníku. Tiež som tam dala pár v regular strihu, lebo také sa zase hodia na voľný čas. Slim fit vyzerajú dobre do práce a spoločenských outfitov, regular fit zase do ležérnych. Potrebujeme jednu-dve slim fit-ové a aspoň jednu v regular strihu.

MIKINY A PULÓVRE

Nemala som túto kategóriu na zozname, ale na Z&V majú super kúsky v zľavách, tak som vybrala pár, ktoré by sa Ti hodili.

NOHAVICE

V šatníku Ti teraz chýbajú jednofarebné letné nohavice v dobre padnúcom strihu, takže som sa na také sústredila. Vyber jedny bledé a jedny tmavé.

ŠORTKY

Krátkych nohavíc je vo výbere veľa, lebo som si nebola istá ako veľmi široké a dlhé Ti budú najsympatickejšie. Určite nemajú byť úzke alebo sa vyhŕňať. Potrebujeme vybrať aspoň jedny bledé a jedny tmavé.

TOPÁNKY

Potrebujeme vybrať aspoň jedny tenisky na denné nosenie k dlhým aj krátkym nohaviciam, jedny loafers k dlhým nohaviciam a šlapky k šortkám.