KAPSULOVÁ KOLEKCIA PRE JANKU B.

Kliknutím na každý obrázok prejdeš do online obchodu a máš možnosť vidieť viac fotiek, prípadne aj video a detaily vrátane ceny. K niektorým som doplnila moje poznámky.

Všímaj si vždy hlavne zvolený kúsok a nie celý outfit na modelke (v niektorých prípadoch úplne ignoruj ako vyzerá modelka :)) Pre Teba budeme jednotlivé kúsky kombinovať ako v zaslanom Style Boarde.

Na Farfetch mám teraz na niektoré veci 20% zľavu. Zohľadní sa až v nákupnom košíku, tak som veci zatiaľ netestovala. Vyskúšam, keď sa Ti niečo bude na FF páčiť. Pár kúskov som vybrala j z Outnet-u, tie majú tiež skvelé ceny. Každá vec bola v čase pridania dostupná v Tvojej veľkosti.


TRIČKÁ – jednoduché cool tričká, aby boli ľahko nositeľné pod saká, kabátiky. Treba vybrať aspoň dve jednofarebné (každé v inej farbe) a jedno môže byť vzorované – dobre by vyniklo pod jednofareným sakom.


KOŠELE A BLÚZKY – vybrať aspoň jednu jednofarebnú a jednu vzorovanú. Zatiaľ si ich predstavujem kombinovať s jeansami a lodičkami alebo mokasínami.


JEANSY – vybrať aspoň jedny bledé a jedny tmavé. Navrhujem viac strihov, ktoré sa teraz nosia, Tebe pristanú a hlavne budú dobre vyzerať v kombinácii s navrhnutými topmi a sakami/kabátmi.


SAKÁ – ideálne by bolo vybrať jedno jednofarebné a jedno vzorované. Sú drahšie, lebo som hľadala také, ktoré budú nadčasové a v šatníku budú aktuálne a pekné roky. K jednému som pridala aj nohavice, lebo sa mi páčil celý kostým.


KABÁTY A PLÁŠTE – myslím, že okrem saka by bol dobrý aj klasický jarný kabát alebo trench coat.


ŠATY – najvďačnejší kus oblečenia, lebo nahradí top a spodok. V teplom počasí aj najpraktickejšie a najpohodlnejšie. Každé šaty, ktoré som vybrala, môžeš nosiť do práce aj mimo.


PULÓVRE A SVETRE – vybrať aspoň dva rôzne


NOHAVICE – vybrať aspoň dvoje, každé iný strih/farba